ДП УКРГАЗТЕХ
Пристрої безперебійного електроживлення вимірювальних комплексів "ФЛОУКОР", "ФЛОУТЕК", "ФЛОУТЕК-ТМ", "ПМ-3В" та інших систем засобів автоматики
ДЖЕРЕЛА  ЖИВЛЕННЯ  ТА  ПЕРЕТВОРЮВАЧІ  НАПРУГИ

I.   Зовнішній вигляд джерел живлення :

ІП 12В
(знятий з виробництва)
ІП 24В
(знятий з виробництва)
Джерела живлення імпульсні
ДЖІ 12В, ДЖІ 24В
Джерело живлення 12В
Джерело живлення 24В
Імпульсне джерело живлення 12В; 24В

Контролер джерела живлення КІП-1 ;
DC Адаптер
Контролер джерела живлення КИП-1
DC Адаптер


II.   Зовнішній вигляд перетворювачів напруги :

Перетворювач 12/12 ;
Перетворювач 12/24 ;
Перетворювач напруги
ВПН 24/12 ;
Перетворювач 12/12
Перетворювач 12/24
Перетворювач напруги ВПН 24/12

Перетворювач 24/24 ;
ВПН 110
Преобразователь 24/24
Преобразователь напряжения ВПН 110

ПРИЗНАЧЕННЯ

      1. Всі Джерела живлення (ДЖ) і Перетворювачі напруги (ПН) призначені для безперебійного забезпечення електроживленням вимірювальних комплексів "ФЛОУКОР", "ФЛОУТЕК", "ФЛОУТЕК-ТМ", "ПМ-3В" та інших систем і засобів автоматики. При відключенні мережі змінного струму або зниженні напруги мережі нижче за норму, ДЖ і ПН забезпечують роботу устаткування від резервного акумулятора.
      2. ДЖ мають ненаголошену схему резервування вихідної напруги, схему контролю і діагностики станів живлячої мережі і акумулятора, автоматичну схему захисту від короткого замикання по ланцюгу акумулятора і навантаження, а також забезпечення автоматичного підзаряду резервного акумулятора.
      3. ДЖ розраховані на роботу з необслуговуваними акумуляторними батареями (АКБ) номінальною напругою - 12 В (25,2 В). Номінальною емністю АКБ - від 12 до 33 А*год. Заряд АКБ забезпечується в "плаваючому" режимі (float charge).
      4. ДЖ призначені для експлуатації зовні вибухонебезпечних зон в приміщеннях при температурі навколишнього повітря від мінус 40 до плюс 60 °С. На початок сторінки