ДП УКРГАЗТЕХ
Широкий вибір пристроїв для побудови вимірювально-керуючих комплексів та передачі даних
СКЛАДОВІ    ПРИСТРОЇ    КОМПЛЕКСІВ    І    СИСТЕМ

Бар'єри іскробезпечні БІ-2, БІ-3, БІ-4, БІ-7 Джерела живлення і перетворювачі
напруги 12В, 24В, 110В

    Бар'єри іскробезпечні призначені у якості розділового пристрою між електричними колами вибухонебез- печних та вибухобезпечних зон із забезпеченням вибухозахисту типу іскробезпечне коло . . .

    С табілізовані джерела живлення (ДЖ) і перетворювачі напруги (ПН) призначені для роботи в складі комплексів і систем як при наявності напруги змінного струму 220 В так і від резервного акумулятора.
   ДЖ і ПН мають схему контролю і самодіагностики . . .


Перетворювачі інтерфейсів Засоби передачі даних

    Перетворювачі призначені для передачі даних по виділеній дво- дротяній лінії і формування живлячої напруги для периферійних пристроїв, а також для організації обміну цифрової інформацією між ПЕОМ і перетворювачами - коректорами . . .

    Пристрої передачі та обміну вимірювальної інформації між комплексами обліку витрати газу (ФЛОУТЕК-ТМ) з іншими комплексами газорозподільних станцій та іншими пристроями . . .


Панель індикації Контролер ФХП

 Панель індикації призначена для дублювання інформації, що відображається на екрані обчислю- вача комплексу ФЛОУТЕК-ТМ . . .

   Контролер ФХП призначений для забезпечення взаємодії комплексів ФЛОУТЕК-ТМ з хроматографом, аналіза- тором вологості, диспетчерською службою користувача та ін. . . . На початок сторінки