ДП УКРГАЗТЕХ
ПЕРЕТВОРЮВАЧІ ТЕМПЕРАТУРИ ВИМІРЮВАЛЬНІ ПТ-1

Зовнішній вигляд перетворювачів температури вимірювальних ПТ-1

ПТ-1-Д
(виконання корпусу "С")
ПТ-1-Д (ПТ-1-ДП)
(виконання корпусу "В")
ПТ-1-П
Габаритні розміри перетворювачів температури ПТ-1

Габаритні разміри перетворювача температури ПT
Габаритні разміри перетворювача температури ПT
Габаритні разміри перетворювача температури ПT


ПРИЗНАЧЕННЯ

   1. Перетворювачі температури вимірювальні ПТ-1 (ПТ) є засобом вимірювальної техніки, відносяться до групи інтелектуальних мікропроцесорних польових приладів і призначені для перетворень температури газів, рідких і сипучих речовин, неагресивних до матеріалу захисної арматури перетворювача в електричні цифрові кодові сигнали.
   2. Перетворювачі можуть використовуватись для контролю та регулювання технологічних процесів в різних галузях помисловості, для застосування в складі вимірювальних систем і комплексів, в т.ч. в складі витратомірних пристроїв для комерційного обліку газів або рідин.
  Перетворювачі відповiдають Технічному регламенту засобів вимірювальної техніки затвердженому Постановою КМУ № 163 від 24.02.2016 р.
    3. Перетворювачі відповідають вимогам ДСТУ 7113: 2009 і ДСТУ EN 60079-11:2016, мають марковання вибухозахисту 1ExibIIBT3 X та призначені для установки у вибухонебезпечних зонах приміщень і зовнішніх установок згідно до вимог гл. 4 ПБЕ (НПАОП 40.1-1.32-01 «Правила будови електроустановок. Електрообладнання спеціальних установок») та інших директивних документiв, що регламентують застосування електрообладнання у вибухонебезпечних зонах.


ТЕХНІЧНІ ДАНІ

      1. Конструктивно перетворювачі температури ПТ-1 виготовляються в таких модифікаціях:
- за типом чутливого елементу ТО (термоопору):       
• ПТ-1-Д - перетворювач з вбудованим термодатчиком;    
• ПТ-1-П - перетворювач з платиновим ТО;
- по виду електричного вихідного сигналу:    
• ПТ-Д-О1 - перетворювачі з кодовим сигналом стандарту Bell202 відповідно до формату відкритого цифрового протоколу HART;    
• ПТ-Д-О2 - перетворювачі з кодовим сигналом інтерфейсу PLI (Power Line Interface);    
• ПТ-Д-О3 - перетворювачі з кодовим сигналом інтерфейсу RS485;    
• ПТ-П-О_ - перетворювачі з кодовим сигналом стандарту Bell202 відповідно до формату відкритого цифрового протоколу HART або з кодовим сигналом інтерфейсу PLI (Power Line Interface).
   2. Діапазон вимірювань температури від мінус 40 до 120 °С (в залежності від модифікації перетворювача);
    3. Границі основної абсолютної похибки перетворювачів в діапазоні перетворення температур від мінус 40 до +60 °С не перевищують ±0,3 та ±0,5 °С (в залежності від модифікації перетворювача);
  додаткова абсолютна похибка перетворювачів від зміни температури навколишнього середовища в діапазоні перетворень від мінус 40 до + 60 °С
- для модификації ПТ-1-Д вiдсутня.
- для модификациї ПТ-1-П складає ±0,1 °С.
   4. Конструкція перетворювача температури ПТ-1 забезпечує можливість вибору при замовленні довжини зануреної частини ТО (термоопору) в діапазоні від L=60 до L=800 мм (з ряду 60; 80; 100; 120; 160; 200; 250; 320; 400; 630; 800 мм).
    5. Електричне живлення перетворювачів здійснюється від зовнішнього джерела постійного струму напругою від 3,3 до 27 В (в залежності від модифікації перетворювача);
      6. Потужність, споживана перетворювачем не перевищує 0,75 Вт - для всіх модифікацій.
     7. Експлуатація перетворювача допускається при температурі навколишнього повітря від мінус 40 до 60 °С і відносної вогкості до 95 % при температурі 55 °С.
   8. Габаритні і приєднувальні розміри перетворювачів температури ПТ-1 не перевищують приведени на чертежу (без урахування довжини зануреної частини ТО).
    9. Маса перетворювачів від 0,45 до 1,0 кг (без довжини зануреної частини ТО, відповідно модифікації перетворювача).
      10. Термін служби перетворювачів - не менше 12 років.


РОЗМІЩЕННЯ І МОНТАЖ

    1. Перетворювачі можуть розміщуватися як на відкритому повітрі так і в приміщенні. При цьому мікропроцесорний модуль перетворювача ПТ-1-П (встановлений в окремому корпусі), може розміщуватися в приміщенні з нормальними умовами експлуатації.
    Періодичність атестації перетворювача ПТ-1 - один раз в два роки.
  2. Під'єднування перетворювачів температури ПТ-1 до місця вимірювання температури здійснюється за допомогою штуцера з різьбовим з'єднанням М20х1,5.
   3. Перетворювачі температури ПТ-1 забезпечують можливість кріплення його в будь-якому робочому положенні на корпусі з вимірюваним середовищем.
   4. Фірма надає гарантійне обслуговування перетворювача температури ПТ-1 протягом 18 місяців з моменту введення в експлуатацію і сервісне обслуговування протягом всього терміну служби.


Документація

(399 kb)

Перетворювач температури вимірювальний ПТ-1. Паспорт

Сертифікати

(443 kb)

Сертифікат перевірки типу. Перетворювач ПТ-1.

(1646 kb)

Сертифікат експертизи типу. Перетворювач ПТ.

(337 kb)

Повідомлення про схвалення системи управління якістю.

(104 kb)

Сертифікат відповідності засобів вимірювальної техніки затвердженому типу, Україна

(40 kb)

Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки На початок сторінки