ДП УКРГАЗТЕХ
Провідна компанія що розробляє, виготовлює та постачає прилади автоматизації, САУ ГРС, комплекси комерційного обліку газу, телемеханіки та інші спеціальні прилади
ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ


ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ"
Україна, м. Київ


компанію створено в січні 2001 р.
провідними фахівцями в галузі автоматизації промислових підприємств
     
      Ми раді вітати Вас на нашому сайті www.dgt.com.ua компанії ТОВ «ДП УКРГАЗТЕХ», яка розробляє і постачає в Україні нові газові технології.
   Наші вироби відзначаються мінімальними енерговитратами, прецизійною точністю виміру, високим ступенем надійності і екологічної безпеки.
   За технічними характеристиками наші вироби не поступаються виробам світових "брендових" виробників, але значно нижчі в ціні.
     Оцінити технічні характеристики та перелік наших виробів Ви можете на цьому сайті (перелік приладів дивись нижче).

Свідоцтва, сертифікати, дозволи, акти
(у т.ч. в  інших  державах  СНД   ( СНГ )


   Цей інформаційний сайт розроблений для надання технічної допомоги фахівцям з обліку витрати газу НАК "Нафтогаз України", ПАТ "Укртрансгаз", ПАТ "Укргазвидобування" і всім фахівцям, які застосовують обладнання виробництва компанії ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ"

Сертифікат Система управління якістю

Повідомлення про схвалення системи управління якістю
Повідомлення про схвалення системи управління якістю
1.   Прилади для комерційного обліку газу
   1.1. Обчислювач витрати ВР-2 крім роботи з датчиками, що мають цифровий інтерфейс, забезпечує зберігання в пам'яті архівів миттєвих, оперативних, погодинних, добових даних, безпеки, повідомлень про аварійні і позаштатні ситуації, втручання оператора в роботу Обчислювача.
     Максимальний період часу, за який в пам'яті Обчислювача зберігаються записи по кожному трубопроводу:
      - добові дані - шість місяців,
      - погодинні дані - два місяці,
      - оперативні дані - 3600 записів,
      - повідомлення про аварійні і позаштатні ситуації - 1000 записів,
      - втручання - 1000 записів.
  1.2. Обчислювач ПК-В виконання 1 (попередній його аналог - Перетворювач багатопараметричний ПМ-3В - знятий з виробництва) і вбудовані датчики тиску та різниці тиску і додатково підключаємий перетворювач температури ПТ по інтерфейсу RS485.
   1.3. Перетворювач–коректор ПК-В виконання 2 включає в єдиному конструктиві датчик абсолютного (надлишкового) тиску і додатково підключаємий перетворювач температури ПТ по інтеріейсу RS485.
   1.4. Перетворювачі тиску вимірювальні (датчики тиску) ПД-1 і перетворювачі температури вимірювальні (датчики температури) ПТ-1-Д (з вбудованим термодатчиком) з кодовим сигналом стандарту Bell202, PLI, RS485, цифрового протоколу HART, ПТ-1-П - перетворювачі з кодовим сигналом стандарту Bell202 цифрового протоколу HART або з кодовим сигналом інтерфейсу PLI (Power Line Interface).
   Наведена похибка датчиків тиску ПД-1 може бути обрана з ряду: ±0,025; ±0,05; ±0,075; ±0,1; ±0,15; ±0,2; ±0,25; ±0,4; ±0,5; ±1,0; ±1,5 або ±2,5%. Як правило, замовляють датчики з похибкою ±0,1%. Аналогічні датчики випускає фірма "Емерсон", які характеризуються основною похибкою ±0,045%. Але загальна похибка (разом з додатковою) в проспектах позначена як ±0,12%.
   1.5. Джерело живлення ДЖІ 12/3 та ДЖІ 24/2,5 працюють в діапазоні температур -40 °С до +60 °С при діапазоні вхідних мережевих напруг від 120 В до 260 В та забезпечують автономну роботу приладів обліку до 5 діб при вимиканні мережного живлення, за допомогою автономного джерела - акумуляторної батареї.
   1.6. Контролер джерела живлення КИП-1 повністю виключає проникнення завад з мережі його живлення і допускає ізоляцію від землі кіл живлення, що забезпечує надійний блискавкозахист.
   1.7. Доопрацювання механічного рахункового пристрою механічних турбінних лічильників.
   Шляхом установки магнітної муфтим, яка обертається та забезпечує роботу електронного рахункового механізму з установкою коефіцієнта перерахунку. Однак при цьому залишилася технологія отримання імпульсів в довільний момент часу з усіма властивостями механічних лічильників. Такі заміни рахункових механізмів вже були виконані.
   Відмінність такої технології полягає в тому, що процесор перетворювача-коректора ПК-2 може зчитувати з лічильного механізму інформацію про кут повороту щосекунди з ініціативи коректора.
2.   Датчики рівня рідини


   Для вимірювання рівня рідини, в т.ч. і рівня одоранту, нами застосовується класичний гідростатичний метод. Але на відміну від класичних технологічних схем, "плюсова" камера датчика різниці тиску не вимагає підключення до дна ємності паралельно ємності, а підключається через опущену металеву трубку крізь горловину ємності до дна ємності.
   Мінусова камера також через металеву трубку опускається крізь горловину в простір над рідиною.
   У процесі вимірювань металева трубка "плюсової" камери датчика продувається газом за допомогою газового насосу. В результаті "плюсова" камера з похибкою ±0,1% за рахунок різниці густини газу і рідини підключається до дна ємності.
   Перевага такої технології вимірювання це те, що датчик не стикається з агресивним середовищем і не забруднюється.

3.   Одоризаційні установки ФЛОУТЕК-ТМ-Д


   3.1. Спосіб одоризації в установках виробництва ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ" ФЛОУТЕК-ТМ-Д запатентований співробітниками фірми.
   3.2. Основна «родзинка» технологічної схеми - технологія вимірювання кожної подається в газопровід дози одоранту.
   У світових "брендових" установках в кращому випадку здійснюється інтрегральне (тобто сумарне від декількох доз) вимірювання.
   Вимірювання кожної дози дозволяє повністю виключити завоздушування дозуючих насосів при малих витратах.
   3.3. Наступною родзинкою наших одоризаційних установок є дозуючі і наповнюють насоси. Їх застосування дозволяє створювати кілька опцій установок.
   Діапазон доз насосів 0,035-2 гр. для різних перепадів тисків.
   В залежності від застосування робочої ємності існує також кілька опцій установок.
   Одна з опцій з робочою ємністю використовується для малих видатків та для надвеликих витрат (інакше забивається картридж фільтра в процесі одоризації).
   Інша опція забезпечує подачу доз одоранту в газопровід безпосередньо з ємності зберігання. Якщо одорант не містить забруднюючих включень, тобто не буде забиватися картридж фільтра, то ця установка може працювати без появи експлуатаційного персоналу близько півроку.
   Існує технологічна схема установки, тобто існує технологія одоризації, що виключає застосування в установці яких-небудь фільтрів. Це наша новітня розробка. Аналогів ми не знайшли.
   Слід зазначити, що шафа управління комплексу одоризації забезпечує процес отримання інформації також і від датчика рівня рідини.

4.   Мультиплікатор

   Практично всі установки одоризації є забруднюючими атмосферу, тому що у процесі експлуатації виникає потреба «стравлювати» пари одоранту, як правило, в атмосферу. Існуюча в Росії технологія стравлювання парів одоранту через ежектор, на думку експлуатаційного персоналу, дуже "вередлива".
   Нами розроблений насос - Мультиплікатор, який забезпечує підбурювання парів одоранту в газову трубу. При його застосуванні практично в будь-якій установці для природного газу буде відсутнє забруднення атмосфери.
5.   Калібратор різниці тиску під робочим тиском


   На цей час закінчується відладка калібратора, що здійснює автоматичне калібрування датчиків різниці тисків при робочих тисках.


6.  Енергопневматичний пілот для регуляторів

   Застосування такого пілота не вимагає використання імпульсного газу. На мембрану регулятора газ качає пневматичний насос з вихідного простору регулятора. Клапан здійснює керований скидання тиску на мембрані.
   Такий пілот управляється контролером і дає можливість дистанційної зміни вихідного тиску регулятора. Також такий пілот дозволяє використовувати стандартний регулятор як що відсікає клапан і може застосовуватися при необхідності плавного перемикання основної та резервної газової нитки.
   Застосування такого пілота дозволяє різко зменшити габарити регуляторів на ГРП, дозволяючи установку відносно менших за розмірами регуляторів, застосовуваних на ГРС.

7.   Автоматика для плавного регулювання полум'я на газових промислових пальниках


   Мається розробка регулятора, який забезпечує редукування в діапазоні 1:100. Є також розробка відсічного клапана, який споживає електроенергію в момент зміни станів "відкрито-закрито".
   Це дозволяє створити технологію управління довжиною полум'я пальника від 20 см до 120 см.
   Детально Ви можете ознайомитися з нашими виробами і технічною документацією розміщеними на нашому сайті (дивіться нижче).


      З повагою, колектив ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ".


Підприємством були розроблені та впроваджені у виробництво ряд систем,
комплексів і пристроїв різного призначення:
Комплекси вимірювальні :

 • Комплекси вимірювальні ФЛОУТЕК-ТМ - загальна інформація
 • Комплекс вимірювальний ФЛОУТЕК-ТМ-2-3-4
 • Комплекси вимірювальні ФЛОУТЕК-ТМ-1-5; ФЛОУТЕК-ТМ-3-6; ФЛОУТЕК-ТМ-3-6-Т
  (з автономним електроживленням - до 5-ти років роботи без його заміни)
 • Комплекс одоризації газу ФЛОУТЕК-ТМ-Д
 • Комплекс керування редукуванням ГРС (КУР ГРС)
 • Комплекс регулювання подачі паливного газу в підігрівач природного газу ПОЛУМ'Я-04
 • Комплекс контролю рівня рідини ФЛОУТЕК-ТМ-У
 • Мікроспоживаючий КП телемеханіки для свердловин і лінійної частини газопроводів
 • Програмно-технічний комплекс ПТК ГРС  (САУ ГРС)
 • Обчислювачі та коректори :

 • Обчислювач об'ємних і масових витрат ВР-2
 • Обчислювач ПК-В виконання 1
 • Обчислювач ПК-В виконання 2
 • Перетворювач-коректор ПК-3 (знятий з виробництва в 2018р.)
 • Перетворювачі тиску і температури вимірювальні:

 • Перетворювачі тиску вимірювальні ПД-1
 • Перетворювачі температури вимірювальні ПТ-1
 • Датчик вимірювання рівня ПД-1
 • Пристрої обробки та передачі даних :

 • Контролер введення аналогових сигналів КВСА-16
 • Контролер введення дискретних сигналів КВСД-32
 • Пристрій паралельного доступу АРБІТР
 • Пристрій інформаційного доступу АРБІТР-ОД
 • Пристрій спряження комплексів ПСК
 • Пристрій спряження комплексів УСК
 • Пристрій спряження комплексів УСК-ОД
 • Адаптер зв'язку - М
 • Пристрій сигналізації дистанційний УСД-2
 • Пристрій швидкого сповіщення про проникнення УБОП
 • Панель індикації
 • Контролери керування :

 • Контролер МЕГАС
 • Контролер ФХП
 • Контролер керування силовий КУС-4
 • Контролер керування краном мКУК
 • Бар'єри іскробезпечні :

 • Бар'єр іскробезпечний БІ-2
 • Бар'єр іскробезпечний БІ-3
 • Бар'єр іскробезпечний БІ-4
 • Бар'єр іскробезпечний БІ-7
 • Перетворювачі інтерфейсів :

 • Перетворювач інтерфейсів RS232/RS232 изолюючий
 • Перетворювач інтерфейсів RS232/PLI изолюючий
 • Перетворювач інтерфейсів RS232/RS485
 • Перетворювач інтерфейсів RS232/BELL202
 • Перетворювач інтерфейсів ініціативний
 • Контролер-перетворювач інтерфейсів
 • Перетворювач RS232/ML
 • Перетворювач BELL202/ТОК 4-20mA
 • Концентратор RS232 ізолюючий
 • Перетворювач інтерфейсів USB/BELL202
 • Перетворювач інтерфейсів USB/PLI
 • Перетворювач інтерфейсів RS485/PLI
 • Перетворювач інтерфейсів SH/RS232
 • Адаптер BELL202
 • Джерела живлення та перетворювачі напруги :

 • Генератор електричний змінного струму ГП-1
 • Джерела живлення імпульсні ДЖІ 12 ... 24
 • Контролер джерела живлення КДЖ-1 (КІП-1)
 • Перетворювач 12/12
 • Перетворювач ВПН 24/12
 • Перетворювач напруги ВПН-110
 • DC Адаптер
 • Засоби повірки засобів виміру :

 • Калібратор тиск універсальний КДУ-1
 • Інші прилади :

 • Насос електромагнітний дозувальний НД2
 • Перетворювачі катодної напруги вимірювальні ПН5, ПН50, ПН75
 • Плата розширення пам'яті ПРП (Модернізація обчислювача ВР-1 комплексів ФЛОУТЕК-ТМ до вимог стандарту ДСТУ ГОСТ 8.586. (1 ... 5): 2009)
 • Мультиплікатор
 • Регулятор тиску газодинамічний РДГ-25
 • Фільтр очищення одоранту ФО-1
 • Блок безвентильний керамічний ББК-5




 • Обладнання ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ" експлуатується на підприємствах різних галузей промисловості України, у тому числі:    ПАТ "Укртрансгаз",  ПАТ "Укргазвидобування"
  НАК "Нафтогаз України", а також у Російській Федерації, республіках Узбекістан, Казахстан
  та Молдови.

   На початок сторінки