ДП УКРГАЗТЕХ
В порівнянні з існуючими регуляторами дані регулятори володіють істотними перевагами - як широкий діапазон регулювання від 5 до 95 % і точністю підтримки тиску на виході регулятора 1 % від заданого тиску
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РЕГУЛЯТОРИ І КЛАПАНИ ТИСКУ ГАЗУ

Зовнішній вигляд регуляторів тиску і клапанів регулюючих
( в різних варіантах виконання )

Інтелектуальні регулятори тиску
"ІРД-05",        "РДГ-25"
Клапани регулюючі "КР-01"
різного виконання

ПРИЗНАЧЕННЯ
/ повні характеристики знаходяться в паспорті на пристрій /

    1. Регулятори тиску відносяться до групі інтелектуальних пристроїв і призначені для стабілізації на заданому рівні вихідного тиску або обмеження витрати газу через регулятор при редукуванні тиску шляхом формування управляючих дій за результату вимірювань вихідного тиску.
    В порівнянні з існуючими регуляторами цей регулятор володіє такими істотними перевагами, як широкий діапазон регулювання від 5 до 95 %, більш висока точність і якість регулювання. Точність підтримки тиску на виході регулятора досягає одного відсотка від заданого тиску.
      2. Регулятор може використовуватися в якості автономного пристрою або функціональної ланки в системі автоматичного управління технологічним устаткуванням ГРС, наприклад, в комплексах управління підігрівача газу і вузлом редукування газу. Регулятор може також використовуватися як клапан-відсікач.
      3. При використовуванні як автономний пристрій регулятор оснащується контролером, який обробляє результати вимірювань управляючого тиску і тиску на виході регулятора. За результату вимірювань, відповідно до заданого алгоритму, формуються управляючі дії на електромагнітні клапани регулятора.


ТЕХНІЧНІ ДАНІ

      1. Регулятор в залежність діаметра умовного проходу ДУ регулюючого клапана має наступні модифікації: ІРД-05-25/64, ІРД-05-50/64, ІРД-05-100/64, ІРД-05-150/64 і ІРД-05-200/64.
      2. Максимальна об'ємна витрата газу через регулятор при тиску на вході 6,4 МПа - від 5000 до 400000 м3/ч (в залежності діаметра ДУ регулюючого клапана).
      3. Максимальний надмірний тиск газу на вході регулятора - 6,4 МПа.
      4. Регулятори призначены для експлуатації в зовні вибухонебезпечних зон і в приміщеннях при температурі навколишнього повітря від мінус 30 до плюс 50 °C.
      5. Габаритні розміри (залежно від модифікації регулятора):
- мінімальні розміри ..................................................................... - 165 мм x 150 мм x 125 мм;
- максимальні розміри .................................................................. - 430 мм x 300 мм x 200 мм
      6. Маса - від 8,8 до 61,5 кг (залежно від модифікації регулятора).
      7. Термін служби регуляторів не менше ................................ - 10 років.


УСТАНОВКА І ОБСЛУГОВУВАННЯ

      1. Регулятор може розміщуватися на відкритому повітрі або в приміщенні і кріпиться безпосередньо на трубопроводі в будь якому положенні.
      2. Фірма надає гарантійне обслуговування регулятора протягом 24-х місяців і сервісне обслуговування протягом всього терміну служби.


Документація

(___ kb)

Регулятори ... Паспорт


 На початок сторінки