ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ"

Участь у вітчизняних та міжнародних нафтогазових форумах

З 2001 року фірма ТОВ “ДП УКРГАЗТЕХ” є постійним учасником міжнародних виставок “Нафта та Газ”,
організаторами яких виступає Міністерство палива і енергетики України, НАК “Нафтогаз України”
Короткий відеоогляд


Огляд деяких форумів за роками участі

6 – 9 листопада 2007 р. в м. Києві відбувся 11-й міжнародний нафтогазовий форум “НАФТА та ГАЗ 2007”. У роботі форуму взяли участь відомі в Україні вітчизняні і зарубіжні фірми і виробники устаткування. У форумі взяли участь 77 фірм з 13 європейських і азіатських держав. Україну представляли 187 різних фірми і виробників устаткування. Всього взяло участь у форумі “НАФТА та ГАЗ 2007” 264 учасники

1 – 3 листопада 2011 р. в м. Києві відбувся 15-й міжнародний нафтогазовий форум “НАФТА та ГАЗ 2011”. Організаторами Форуму є Національна компанія “Нафтогаз Україна”. У форумі брали участь 133 різних фірм – виробників устаткування. Наша компанія представила нові розробки в сфері Обліку газу, Підігріву газу, Регулювання тиску газу, Комплексів одоризації газу та ін.

23 – 25 жовтня 2012 р. в м. Києві відбувся 16-й міжнародний нафтогазовий форум “НАФТА та ГАЗ 2011”. Організаторами Форуму є Національна компанія “Нафтогаз України”. У форумі брали участь 160 різних фірм і виробників устаткування. Наша компанія представила нові розробки в сфері Обліку газу, Підігріву газу, Регулювання тиску газу, Комплексів одоризації газу та подальшу удосконалість діючих пристроїв

З 2006 року фірма ТОВ “ДП УКРГАЗТЕХ” була учасником Європейських міжнародних форумів Нафта і газ” в Угорщині, Польщі, Казахстані та ін.


 
 
 
 

  Всі виставки проходили з великим інтересом у відвідувачів про наші розробки, з численними зустрічами і переговорами на подальшу співпрацю і залученню нових партнерів по спільній діяльності.