та впровадження приладів на об'єктах НАК "Нафтогаз України"  і  промислових об'єктах

Обчислювачі Комплексів ФЛОУТЕК-ТМ

Комплекси ФЛОУТЕК-ТМ

- призначені для комерційного обліку газів шляхом вимірювання об'ємної (масової) витрати і об'єму (маси) середовища від одного до трьох трубопроводів за методом змінного перепаду тиску на стандартному звужуючому пристрої або для спільної роботи зо всіма типами лічильників газу, що пройшли сертифікацію в Україні ( в т.ч. ультразвуковими, ротаційними та інші ) .

Комплекси одоризації газу

Комплекси ФЛОУТЕК-ТМ-Д

- призначені для нормованого дозування одорантом потоку природного або скрапленого газу, що проходить по газопроводу з додаванням до газу сполук з характерним запахом з метою своєчасного виявлення витоків газу споживачем. Одорізація газу здійснюється шляхом подачі дозуючим клапаном або насосом в потік газу мікродоз одоранту і вимірювання кількості кожної мікродози одоранту.

Про компанію

Діяльність компанії ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ" починається 30 січня 2001 року.

Основним напрямком діяльності підприємства - це розробка та виробництво засобів автоматизації в нафтогазовій сфері, в тому числі Комплексів комерційного обліку газу, Комплексів одоризаціх газу, Систем САУ ГРС, обладнання підігріву газу та його редукування, Обчислювачів (Коректорів), масових витратомірів, Датчиків Тиску та Температури зі стабільними і прецизійними характеристиками в заданому діапазоні температур.

Спираючись на науков-технічні дослідження були досягнені високі показники якості виробництва, що дозволило Компанії завоювати репутацію найкращого виробника і постачальника Комплексів комерційного обліку газу, Комплексів одоризаціх газу та виробництво висококочних вимірювальних перетворювачів (датчиків) тиску, перетворювачів температури та інших приладів на українському та глобальному ринках.

ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ" — це команда фахівців, криативні нові розробки, потужне виробництво та успішне конкурування з європейськими технологіями.

Фахівці компанії постійно удосконалюють характеристики приладів та впроваджують новітні технології для забезпечення найвищої якості пристроїв.

Детальніше про компанії ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ" дивись  за цим посиланням.

ГРС майбутнього

Розробка та впровадження приладів компанії
ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ"


Увага !    Обов’язково

- для зовнішнього підключення лічильників, витратомірів, перетворювачів тиску та температури до Обчислювачів (Коректорів) необхідно використовувати екранований мідний кабель, а при прокладанні кабелю за межами монтажної шафи - помістити в металевий рукав, трубу або лоток та бути заземлені відповідно вимогам ПУЕ та Державним будівельним нормам України.

Увага фахівців з розробки технічних проектів обліку газу та фахівців з експлуатації

Вимірювальні комплекси ФЛОУТЕК-ТМ всіх модифікацій не потребують обов’язкового використання осердя феритового в схемах електричних з’єднань і в комплект поставки не входять !

Цей інформаційний сайт призначений

- для надання технічної допомоги фахівцям з обліку витрати газу НАК "Нафтогаз України" та всім фахівцям, які застосовують прилади виробництва компанії   ТОВ "ДП УКРГАЗТЕХ"