ДП УКРГАЗТЕХ
ПЕРЕТВОРЮВАЧ  BELL 202/Ток 4-20mA


ПРИЗНАЧЕННЯ
/ повні характеристики знаходяться в паспорті на пристрій /

    1. Перетворювач Bell 202/Ток 4 - 20mA призначений для перетворення вхідного кодового (цифрового) сигналу за стандартом Bell 202 в аналоговий вихідний сигнал постійного струму з граничними значеннями від 4 до 20 мА і призначений для застосування в системах автоматичного контролю, регулювання і управління технологічними процесами в різних галузях промисловості, а також для застосування у складі вимірювальних систем і комплексів.
      2. Перетворювач призначений для експлуатації зовні вибухонебезпечних зон.
    3. Експлуатація перетворювача допускається при температурі навколишнього повітря від мінус 30 до плюс 60 °С.


ТЕХНІЧНІ ДАНІ

      1. Перетворювач має лінійну номінальну статичну характеристику перетворення кодового сигналу в аналоговий електричний уніфікований вихідний сигнал постійного струму з граничними значеннями від 4 до 20 мА.
Параметри живлення перетворювача від зовнішнього джерела постійного струму:
- напруга живлення номінальна - 12 В (допустимі значення від 15 до 30 В)
- значення напруги власних шумів в діапазоні частот від 500 Гц до 10 кГц - не більше 1,2 мВ (діюче значення);
      2. Межі основної відносної, що допускається похибки перетворювача при температурі навко- лишнього середовища (20 ± 5) °С складають ± 0,05 %.
      3. Габаритні розміри перетворювача не перевищують (залежно від варіанту виконання)   - 100 х 117 х 22 мм   или   89 х 70 х 66 мм
      4. Маса перетворювача не перевищує - 0,15 кг.
      5. Середній повний термін служби перетворювача - 12 років.


УСТАНОВКА І ОБСЛУГОВУВАННЯ

      1. Перетворювач виконаний в пластиковому корпусі з кронштейнами для кріплення на DIN - рейку. При цьому перетворювач повинен бути захищений від прямої дії атмосферних опадів.
      2. Перетворювач призначено для експлуатації зовні вибухонебезпечних зон в приміщеннях при температурі навколишнього повітря від мінус 40 до плюс 60 °С.
    3. Фірма надає гарантійне обслуговування перетворювача протягом 24 місяців і сервісне обслуговування протягом всього терміну служби.


Документація

(235 kb)

Перетворювач BELL 202/Ток 4...20mA. Паспорт. На початок сторінки