ДП УКРГАЗТЕХ
БАР'ЄР  ІСКРОБЕЗПЕЧНИЙ  БІ-7ПРИЗНАЧЕННЯ
/ повні характеристики знаходяться в паспорті на пристрій /

      1. Бар'єр іскробезпечний БІ-7 призначений у якості розділового пристрою між електричними колами вибухонебезпечних та вибухобезпечних зон, із забезпеченням вибухозахисту типу іскробезпечне коло. Бар’єр електрично ізолює кола живлення та інтерфейсні (сигнальні) кола перетворювачів або інших цифрових пристроїв.
      2. Бар'єр БІ-7 має іскробезпечні електричні кола рівня «ib» та марковання вибухозахисту
II (2)G [Ex ib] IIB Gb ( старе марковання ExibIIB Х ), відповідає вимогам ДСТУ 7113:2009, ДСТУ EN 60079-11:2016 і призначений для встановлення поза межами вибухонебезпечних зон приміщень і зовнішніх установок.
      3. Швидкість обміну даними через інтерфейси RS-232 та RS-485 конфігурується та може бути вибраною з ряду 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 Бод
    - швидкість обміну трансляції даних через інтерфейси USB або Ethernet відповідають налаштуванням для відповідних ретрансляційних каналів;
    - електричні параметри інтерфейсу USB бар’єру відповідають USB 2.0 FS. Тип USB-конектора бар’єра - MiniUSB;
    - електричні параметри інтерфейсу Ethernet відповідають IEEE 802.3u 100BASE-TX. Тип Ethernet-коннектора бар’єра - 8P8C (RJ45).
      4. До вихідних iскробезпечних кіл бар’єрів БІ-7 можуть підключатись пристрої, що пройшли процедуру оцінки відповідності згідно з вимогами Технічного регламенту (постанова КМУ від 8 жовтня 2008 р. N 898) та виконані з видом вибухозахисту «іскробезпечне електричне коло» згідно ДСТУ EN 60079-11:2016. Вхідні напруга, струм та потужність таких пристроїв повинні бути не більше відповідних вихідних параметрів бар’єру.
      5. Бар’єр БІ-7 забезпечує ретрансляцію у вибухонебезпечну зону та з неї двох каналів послідовного цифрового зв’язку з інтерфейсами RS-485 та RS-232 для кожного каналу із логікою об’єднання сигналів прийому за функцією “І”.
Бар’єр БІ-7 зі сторони вибухобезпечної зони обладнаний:
    - для двох каналів послідовного цифрового зв’язку із ретрансляцією інтерфейсами RS-485 та RS-232 для кожного каналу із логікою об’єднання сигналів прийому за функцією “І”;
    - інтерфейсом USB, який використовується для конфігурування параметрів вбудованого в бар’єр комунікаційного мікроконтролера та, в залежності від версії його програмного забезпечення, трансляцію інформаційного обміну з підключеними у вибухонебезпечній зоні пристроями;
    - інтерфейсом Ethernet, який використовується для підключення до локальних мереж (LAN/Internet) та глобальної мережі Інтернет із організацією дистанційного з’єднання з вбудованим в бар’єр комунікаційним мікроконтролером та ретрансляції потоків даних у вибухонебезпечну зону (функціональність залежить від версії програмного забезпечення вбудованого в бар’єр мікроконтролера).


ТЕХНІЧНІ ДАНІ

      1. Бар'єр здійснює електричне живлення пристроїв, розташованих у вибухонебезпечній зоні за допомогою зовнішнього джерела живлення постійного струму, що має вихідну напругу в межах від плюс 10 до плюс 14 В для кожного пристрою, що підключається:
- струм споживання бар'єра (без урахування навантажень), не більше ........... - 60 ма;
- максимальний струм, що споживається бар'єром з урахуванням максимально можливих навантажень, не більше ...................................................................................... - 550 мА.
      2. Експлуатація бар'єру допускається за наступних умов:
- температура навколишнього повітря від мінус 40 до 60 °С
- відносна вогкість до 95 % при температурі 35 °С
      3. Габаритні розміри не більше ......................................................... - 185 х 135 х 64 мм.
      4. Маса бар'єру не перевищує ........................................................... - 1,0 кг.
      5. Термін служби бар'єра не менше .................................................. - 12 років.


Документація

(349 kb)

Бар'єр іскробезпечний БІ-7. Паспорт
Бар'єр іскробезпечний БІ-7. Паспорт (скорочена версія)

Сертифікати

(1676 kb)

Сертифікат експертизи типу. Бар'єр іскробезпечний БІ-7

(1540 kb)

Повідомлення про схвалення системи управління якістю


 На початок сторінки