ДП УКРГАЗТЕХ
Новий підхід в реалізації захисту устаткування від блискавки
КОНТРОЛЕР  ДЖЕРЕЛА  ЖИВЛЕННЯ  "КІП-1"

Зовнішній вигляд контролера КІП-1
( літаючий акумулятор )

а) - кріпленням на DIN - рейку
б) - знятий з виробництва

ПРИЗНАЧЕННЯ

      1. Контролер відноситься до групи інтелектуальних мікропроцесорних приладів і призначений для безперебійного забезпечення електроживленням пристроїв, що вимагають виключення впливу електричних перешкод і нестабільності промислової мережі на працездатність електронної апаратура, наприклад, багатопараметричних перетворювачів ПМ-3Н, ПМ-3В і комплексів комерційного обліку газу "ФЛОУТЕК", "ФЛОУТЕК-ТМ" та ін. Контролер забезпечує повну гальванічну розв'язку від мережі живлення змінним струмом (220 В, 50 Гц), має схему контролю і діагностики станів живлячої мережі і захист від короткого замикання по силових ланцюгах.
      2. Контролер призначено для спільної роботи з джерелами живлення ІП 12/2-4 і ІП 220/12х4/0,6-3, ІПІ 12/3, ІПІ 24/2,5 що серійно випускаються і акумуляторами на номінальну напругу 12 В і місткістю від 12 до 24 А/ч.
      3. Експлуатація контролера допускається при температурі навколишнього повітря від мінус 40 до плюс 60 °С.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

      1. Контролер забезпечує:      
- живлення навантаження від одного з двох акумуляторів, що входять в склад контролера (від цього ж акумулятора живлиться і сам контролер). Номінальний струм навантаження - не більше 3 А;
- автоматичний підзаряд від джерела живлення ІП акумулятора, що має гірший показник по напрузі. Номінальна напруга підзаряду - 13,8 В при обмеженні величини струму заряду до 3 А.
      2. Електричні параметри контролера:
- напруга живлення - (12 ±1,8) В постійного струму;
- струм, споживаний контролером від акумулятора при відключеній мережі - не більше 15 мА.
      3. Габаритні розміри контролера не перевищують 150 мм х 160 мм х 60 мм
      4. Маса контролера не перевищує - 0,4 кг.
      5. Середній повний термін служби контролера - 12 років.

УСТАНОВКА І ОБСЛУГОВУВАННЯ

      1. Контролер може розміщуватися на відкритому повітрі або в приміщенні зовні вибухонебезпечної зони і кріпитися на плоскій опорі в будь-якому робочому положенні. При цьому контролер повинен бути захищений від прямої дії атмосферних опадів.
      2. Фірма надає гарантійне обслуговування контролера протягом 24 місяців і сервісне обслуговування протягом всього терміну служби.

Документація

(238 kb)

Контролер Джерела Живлення КІП-1. Паспорт На початок сторінки