ДП УКРГАЗТЕХ
Новий підхід в реалізації захисту устаткування від блискавки . . .
КОНТРОЛЕР  ДЖЕРЕЛА  ЖИВЛЕННЯ  "КДЖ-1"

Зовнішній вигляд контролера КДЖ-1
( "літаючий акумулятор" )
ПРИЗНАЧЕННЯ
/ повні характеристики знаходяться в паспорті на пристрій /

  1. Контролер джерела живлення КДЖ-1 призначений для безперебійного забезпечення електроживленням пристроїв, що вимагають виключення впливу електричних перешкод і нестабільності промислової мережі на працездатність електронної апаратура - перетворювачів тиску, температури, комплексів обліку газу ФЛОУТЕК-ТМ та ін.
   Контролер КДЖ-1 забезпечує повну гальванічну розв'язку від мережі живлення змінного струму (220 В), має схему контролю і діагностики станів живлячої мережі і захист від короткого замикання по силових колах.
   2. Контролер КДЖ-1 призначений для спільної роботи з джерелами живлення ДЖІ 12/3, ДЖІ 24/2,5, що серійно випускаються і акумуляторами на номінальну напругу 12 В і ємністю від 12 до 28 А/г.
      3. Експлуатація контролера допускається при температурі навколишнього повітря від мінус 40 до плюс 70 °С.


ТЕХНІЧНІ ДАНІ

      1. Контролер забезпечує:
   - живлення приладів від одного з двох акумуляторів, що входять в склад контролера (від цього ж акумулятора живлиться і сам контролер). Номінальний струм навантаження - не більше 3 А;
   - автоматичний підзаряд акумулятора від джерела живлення (ДЖ), що має гірший показник по напрузі. Номінальна напруга підзаряду - 13,8 В при обмеженні величини струму заряду до 3 А.
      2. Електричні параметри контролера:
   - напруга живлення - (12 ±1,8) В постійного струму;
   - струм, споживаний контролером від акумулятора при відключеній мережі - не більше 15 мА.
      3. Габаритні розміри контролера не перевищують 150 мм х 160 мм х 60 мм
      4. Маса контролера не перевищує - 0,4 кг.
      5. Термін служби контролера - 12 років.


УСТАНОВКА І ОБСЛУГОВУВАННЯ

      1. Контролер може розміщуватися на відкритому повітрі або в приміщенні зовні вибухонебез- печної зони і кріпитися на плоскій опорі в будь-якому робочому положенні. При цьому контролер повинен бути захищений від прямої дії атмосферних опадів.
      2. Фірма надає гарантійне обслуговування контролера протягом 18 місяців і сервісне обслуго- вування протягом всього терміну служби.


Документація

(2159 kb)

Контролер Джерела Живлення КДЖ-1. Паспорт На початок сторінки